cd. pola magnetycznego

Aby uniknąć nieporozumień – nie jestem żadnym naukowcem, lekarzem czy podobnym fachowcem w tej dziedzinie. Wszystkie wiadomości na omawiany temat zdobyłem w Internecie. Ale dokładnie je przeanalizowałem – przynajmniej na tyle na ile powalał mój zasób wiadomości o polu magnetycznym i elektrycznym. A z tym to miałem trochę do czynienia amatorsko i częściowo zawodowo. Uznałem, że wiadomości zdobyte w Internecie są realne, więc je opisuję. Nie mam zwyczaju pisania o czymś, co, do czego nie mam przekonania – pozytywnego lub negatywnego.

Jak donoszą w/w źródła zmienne pole magnetyczne bardzo pomaga przy gojeniu się ran. Spowodowane to jest poprawy krążenia krwi a tym samym uszkodzone tkanki dostają więcej substancji odżywczych i tlenu. Efektem tego jest szybsze zagojenie się ran.

Podobnie sprawa ma się z kościami. Pole magnetyczne przyśpiesza zrastanie się kości np. przy złamaniach. Również różne stłuczenia, zwichnięcia, obrzęki itp. urazy regenerują się szybciej. Powoduje również rozszerzanie się naczyń krwionośnych a tym samym zmniejsza ryzyko powstawania zakrzepów. Krew płynąca w polu magnetycznym wskazuje na większą zdolność łączenia się z tlenem.

A co z bólem. Oczywiście na to też pomaga zmienne pole magnetyczne. Polega to na blokowaniu przejścia uczucia bólu z miejsca bólu do kręgosłupa a tym samym do ośrodków mózgowych. Rozluźnia również wszystkie mięśnie będące w jego polu zmniejszając ból np. mięśni biorących udział w ruchu czy nawet kolki.

Podsumowując zagadnienie można przyjąć, że zmienne pole magnetyczne:

  • Przyśpiesza gojenie się ran
  • Działa przeciwbólowo i przeciwobrzękowo
  • Rozluźnia mięśnie
  • Rozszerza naczynia krwionośne

W opisie aku-bio-modemu opisano dosyć dokładnie zastosowanie tego przyrządu. Przy czym należy wziąć pod uwagę fakt, że posiada on 3 specjalne programy, przy czym 3 przeznaczony jest do bioterapii.

Żeby nie przepisywać wiadomości dostępnych na innych stronach to proponuję bliżej zapoznać się chociażby z tą stroną http://www.medicavolla.eu/publikacje/skuteczna-magnetoterapia/ . Oczywiście w sieci wiadomości jest sporo – wystarczy wpisać interesujące nas zagadnienie w wyszukiwarce.

Ja chciałem tylko was zainteresować tematyka. Dlatego co nieco napisałem o polu magnetycznym.

A czy jest skuteczne ? Jak na razie nie chcę się wypowiadać – dopiero niedawno zacząłem rehabilitację polem magnetycznym. A na stare lata odzywają się grzechy młodości i dokuczają kolana i zwyrodniony kręgosłup szyjny i lędźwiowy. O innych dolegliwościach to lepiej nie wspominać. No, ale za odtruwanie organizmu też się zabrałem, – ale czy uda się usunąć tlenek rtęci i ołowiu to już nie wiem. A z tym w pracy człowiek spotykał się na co dzień a nikt nie mówił że to szkodliwe dla zdrowia.

W każdym bądź razie będę was informował o postępach czy klęsce rehabilitacji – oczywiście na tym blogu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pole magnetyczne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *