Uruchomiłem ponownie moje forum srk

   
Po kilku dniach walki z serwerem udało mi się ponownie uruchomić stare forum. ( http://forumsrk.linuxpl.info ). Niestety są jeszcze małe problemy z którymi na chwilę obecną nie potrafię sobie poradzić. Mianowice – pomimo wgrania wersji polskiej nie wszystko jest po polsku. Również wyskakuje jakiś błąd w komponencie forum – ale to nie przeszkadza. 
Problem z tym występuje z powodu różnych wersji Joomla. Ja miałem starszą wersję którą nie da się uruchomić na serwerze ( narażona na włamanie hakerów) a nowsza wersja nie za bardzo chce się pogodzić z posiadaną bazą danych. Ale tyle ile się dało to zrobiłem i forum działa. Może będę się jeszcze bawił z ustawieniami ale to na razie musi poczekać. 
Kto był zarejestrowany to login i hasło jest aktualne. 
Możliwe że uda mi się uruchomić forum które było przed włamaniem sie hakera ale to jest trochę śliska sprawa – coś wpisał do bazy a ja tego nie potrafię jak na razie znaleźć niestety.

Forum ma jeszcze problemy językowe ale na chwilę obecną nie jestem w stanie to naprawić. Ale to w zasadzie niczemu nie przesadza. Jak będą „odwiedziny” na tym forum to postaram się to uaktualnić. Wynika to z konieczności zmiany wersji Joomla a baza danych jest z poprzedniej wersji. I chyba gdzieś coś miesza – ale na komputerze z lokalnym serwerem działa prawidłowo a na serwerze już nie. 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Urządzenia srk. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *